گارانتی سه ساله محصولات

ارائه محصولات ابزار دقیق با گارانتی سه ساله

کلیه محصولات از جمله فلومتر مغناطیسی (الکترومغناطیسی)، کنتور هوشمند، سطح سنج، دیتالاگر و سایر تجهیزات ابزاردقیق ارائه شده توسط شرکت دارای گارانتی ۱ سال تعویض و ۵ سال خدمات همراه فروش می باشد. شرکت تولیدی کنترل انرژی ایران از پیشگامان محصولات ابزار دقیق در ایران است. با توجه به وجود صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، در ایران  و همکاری  این شرکت با صنایع مختلف منجر می تواند بیان کننده کیفیت قابل قبول محصولات این شرکت را به همراه داشته و مورد پذیرش مصرف کنندگان مختلف قرار گرفته است .

گارانتی محصولات، ضمانت اصل بودن محصولات ابزار دقیق شرکت کنترل انرژی ایران :

گارانتی محصولات یا ضمانت اصل بودن کالا یکی از اصلی ترین مشخصه های محصولات ابزار دقیق در شرکت کنترل انرژی می باشد. محصولات تولیدی این شرکت علاوه بر تأمین نیاز صنایع ایران با برند ثبت جهانی FlussMag به کشورهای ترکیه، آلمان، عراق، تاجیکستان صادر می گردد. و نیز قابل ذکر است که تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت از برندهای معتبر جهانی از جمله کمپانی Siemens، Endress & Hauser، Emerson و … می باشند.

در صورت بروز هرگونه ایراد در محصولات، خواهشمند است، با شماره تماس ۴۷۶۲۴۴۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.  قابل ذکر است که در صورت نیاز به حضور کارشناسان این شرکت در پروژه، در اسرع وقت در محل حاضر خواهند شد و موضوع را از نزدیک بررسی خواهند نمود .