کنتور هوشمند کشاورزی iec

کنتور هوشمند الکترومغناطیسی flussmag کنترل انرژی ایران

با توجه به مسأله محدودیت آب در ایران و عدم توازن تولید و مصرف آب و نیز ضرورت نیاز به مدیریت منابع آبی کشور، در سال های اخیر وزارت نیرو طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب به خصوص منابع آب زمینی و سطحی کشور که مصارف کشاورزی و صنعتی دارد در دستور کار خود قرار داده است. بنابراین به این جهت، اندازه گیری و کنترل ورودی و خروجی چاه ها توسط کنتور در دستور کار قرار گرفت.

مزایای Smart Water Meter:

از مزیت  های کنتور هوشمند مغناطیسی flussmag تولیدی شرکت کنترل انرژی ایرانیان در مقایسه با سایر کنتورهای کشاورزی مورد تأیید وزارت نیرو در کیفیت و عملکرد مطلوب آن و طول عمر و پایداری بالای ۲۰ سال برای خریدار بدون نیاز به کالیبراسیون و پشتیبانی مکرر می باشد.  از دیگر مزیت آن می توان به سایز بسیار کوچک به خاطر طراحی منحصر به فرد آن نسبت به سایز کنتورهای هوشمند اشاره نمود.

خرید کنتور مغناطیسی

خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصول کنتور هوشمند مغناطیسی ایرانی چاه آب کشاورزی  و یا فلومتر الکترومغناطیسی هوشمند  همراه با دیتالاگر با واحد فروش شرکت ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

با تکیه بر بیش از ۱۷سال تجربه، کنتورها و دستگاه های هوشمند مدیریت منابع آب شرکت ما نسل جدیدی از کنتورهای هوشمند Smart Water Meter هستند. کنتور های تولیدی ما در اندازه گیری دقیق مصرف آب، تشخیص نشتی با نظارت بر نویز صوتی  به شما کمک می کنند تاعملکرد  مناسبی داشته باشید.