نرم افزار مانیتورینگ iec

نرم افزار قدرتمند تله متری Telemetry

سیستم تله متری به اندازه گیری خودکار و انتقال بی سیم داده ها از منابع راه دور گفته میشود. به طور کلی، عملکرد سیستم تله متری به صورت زیر میباشد:

سنسورها منابع داده  الکتریکی (مانند ولتاژ یا جریان) یا داده های فیزیکی (مانند دما یا فشار) را مورد سنجش یا اندازه گیری قرار می دهند. این سنجش ها به ولتاژهای الکتریکی خاصی تبدیل می شوند. یک مالتی پلکسر ولتاژها را در یک جریان داده واحد برای انتقال به یک گیرنده از راه دور ترکیب می کند. پس از دریافت، جریان داده به اجزای اصلی خود جدا شده و داده ها مطابق با مشخصات کاربر نمایش و پردازش می شوند.

اولین برنامه کاربردی تله متریک در سال ۱۹۱۲ در شهر شیکاگو انجام گرفت که از خطوط تلفن برای انتقال داده های عملیاتی از یک نیروگاه به یک دفتر مرکزی استفاده میکرد. از آنجایی که تله متریک در ابتدا در پروژه هایی همانند این مورد استفاده قرار می گرفت، اولین سیستم های تله متری را سیستم های نظارتی می نامیدند.

بروزرسانی نرم افزار تحت وب و برنامه نویسی اپلیکیشن اسکادا

شرکت کنترل انرژی ایران نرم افزار قدرتمند تحت وب تله متریک  را با استفاده از آخرین متدهای روز برنامه نویسی و با بهره گیری از نیروی متخصص تولید نموده است. این نرم افزار قابلیت گزارش دهی و گزارش گیری لحظه ای از عملکرد محصولات را دارد. همچنین ارسال اطلاعات دقیق و لحظه ای از موقعیت دقیق محصول و وضعیت لحظه ای آن به کاربران؛ این نرم افزار را متمایز کرده است. همزمان با پیشرفت تکنولوژی نرم افزار تله متری نیز بروز رسانی می گردد.

بروز رسانی نرم افزار تله متریک در سال ۱۳۹۹، سبب اجرای آن در تمامی پلت فرم ها شد. اپلیکیشن های Android، IOS و نسخه windows در سال جاری با آخرین متد روز برنامه نویسی گردیده است. جهت ورود به سیستم تله متریک لینک را کلیک فرمایید.

ارائه تجهیزات تله متریک و نرم افزار قدرتمند تله متری Telemetry توسط کنترل انرژی ایران

شرکت کنترل انرژی ایرانیان دارای دو دهه سابقه  در پروژه های تله متری Telemetry و ابزار دقیق است. شرکت ما می‌تواند RTU، انتقال رادیویی، و یکپارچه‌سازی داده‌ها را همراه با متخصصان مجرب برای کنترل، نظارت و نگهداری سیستم شما ارائه دهد.

مهندسان و مشاوران ما می توانند راه حل های تله متری را برای عملیات شما ارائه دهند که امکان انتقال، اندازه گیری و کنترل ایمن و قابل اعتماد را فراهم می کند. با در نظر گرفتن تمام نیازها و نگرانی های امنیتی شما، تیم ما تخصص و تجربه را در صنایع و محیط های مختلف ترکیب می کند تا راه حل تله متری سفارشی را به شما ارائه دهد.